Menü Kapat

Sorumluluk Reddi

Bu web sitesi, genel bilgilendirme amacıyla sunulan içeriklerle kullanıcılarına hizmet vermektedir. Sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda elimizden gelen özeni göstermekle birlikte, bu bilgilerin kesinliği, doğruluğu veya güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermemekteyiz.

Web sitemizdeki bilgiler, genel bilgi amaçlı olup profesyonel tavsiye veya spesifik durumlar için kullanılmamalıdır. Kullanıcılar, alacakları herhangi bir aksiyon veya karar konusunda öncelikle uzman bir profesyonelden tavsiye almalıdır.

Bu web sitesinde yer alan bağlantılar diğer web sitelerine yönlendirebilir. Bu bağlantıların sağladığı içeriklerin doğruluğu veya güvenilirliği konusunda sorumluluk kabul etmiyoruz ve bu bağlantıları kullanırken kullanıcıların kendi risklerini göz önünde bulundurmalarını öneriyoruz.

Bu web sitesinin kullanımı sonucu doğrudan veya dolaylı olarak oluşabilecek zararlar veya kayıplardan sorumlu tutulamayız. Web sitesi içeriğinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir.

Bu sorumluluk reddi bildirimi, web sitemizin tüm kullanıcıları için geçerli olup, web sitemizi kullanarak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

İletişim

Bu sorumluluk reddi bildirimi ile ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen iletisim@maat.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçin.