Menü Kapat

Artium Mimarlık Zirvesi

artium-2024-maltepe-universitesi-mimarlik-mimari-etkinlikler-organizasyonlar-poster

Maltepe Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencileri, 6-7 Haziran 2024 tarihlerinde ARTIUM Mimarlık ve Tasarım Zirvesi‘ni düzenliyor. Bu etkinlik, Maltepe Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Hangarı’nda gerçekleştirilecek.

artium-2024-maltepe-universitesi-mimarlik-mimari-etkinlikler-organizasyonlar
ARTIUM Mimarlık Zirvesi

T.C. Maltepe Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Kulübü tarafından düzenlenen mimari geziler ve söyleşilerin birikimiyle ortaya çıkan ARTIUM Mimarlık Topluluğu, ilham verici Mimarlık / Yapı / Sanat Zirveleri yolculuğuna sizleri davet ediyor!

Genç mimar, iç mimar ve gemi-yat tasarımcısı adaylarından oluşan dinamik bir ekip olarak, sektörün önde gelen profesyonellerini, yaratıcılarını ve yenilikçilerini bir araya getirdiğimiz bu zirvede, katılımcılara ilham veren söyleşiler ve etkinlikler sunuyoruz. ARTIUM Mimarlık / Yapı / Sanat Zirveleri’nin ilki, 6-7 Haziran 2024 tarihlerinde T.C. Maltepe Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Hangarı’nda gerçekleştirilecek.

Artium Mimarlık Zirvesi hakkında daha detaylı bilgi almak, kayıt yaptırmak ve konuşmacı listesine ulaşmak için www.artiumlive.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Posted in Etkinlikler

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir