Menü Kapat

Evren Başbuğ Architects

evren-basbug-architects-mimarlik-adanadaki-mimarlik-ofisleri

Evren Başbuğ Architects, İzmir merkezli bir mimarlık ofisidir. Evren Başbuğ liderliğindeki bu stüdyo, farklı ölçeklerde ve türlerde projeler üretir. Özellikle konutlar, ticari binalar, kültürel yapılar ve karma kullanımlı projeler gibi çeşitli alanlarda çalışır.

Ofis, modern mimari anlayışını, işlevselliği ve estetiği bir araya getirerek özgün tasarımlar geliştirme konusunda bilinir. Mimari projelerinde sürdürülebilirlik, çevresel etki, inovasyon ve kullanıcı ihtiyaçları gibi faktörleri göz önünde bulundurur. Bu doğrultuda, projelerinde teknolojiyi ve malzeme kullanımını da dikkate alarak özgün ve çağdaş yapılar ortaya koyar.

Evren Başbuğ Architects, yurt içinde ve uluslararası alanda çeşitli projelerde yer alarak, mimarlık dünyasında kendine sağlam bir yer edinmiştir. Tasarım anlayışı, projelerin estetik ve işlevsel olmasını bir arada sağlamak üzerine odaklanmıştır.

Studio Evren Başbuğ İletişim

İzmir’deki mimarlık ofisleri arasında yer alan Studio Evren Basbuğ Mimarlık ile iletişime geçmek için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz:

  • Adres: Cemal Gürsel Cad. 296 / 7 35580 Karşıyaka, İzmir / TUR
  • Tel: 0 232 369 10 30
  • Mail: studio@evrenbasbug.com
  • Web: https://www.studioevrenbasbug.com/
Posted in Mimarlık Ofisleri

İlgili Yazılar

1 Comments

  1. Geri bildirim: Evren Başbuğ Architects | düğün alışverişi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir