Menü Kapat

Kreatif Mimarlık

kreatif-mimarlik-ofis-mimari-otel-mimarlari


Kreatif Mimarlık, İstanbul merkezli bir firma olarak, kuruluşundan bu yana nitelikli inşa edilmiş ve zamanla özdeşleşmiş bir dizi kentsel, mimari ve iç mimari projeye imza atmıştır. Firma, kurucuları Mimar Aydan Volkan, Mimar Selim Cengiç ve İnşaat Mühendisi Mehmet Cengiç’in liderliğinde, 1995 yılından beri başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Kreatif Mimarlık’ın projelerinde öne çıkan özellikler arasında şehir planlama, mimari tasarım, peyzaj düzenlemesi, aydınlatma sistemleri ve ilgili mühendislik disiplinlerini entegre bir şekilde kullanma anlayışı bulunmaktadır. Firma, tasarım koordinasyonunu sağlamak, sıkı bütçe ve iş programı kontrolü yapmak, verimli proje yönetimi uygulamak gibi prensiplerle çalışarak en yüksek mimari kaliteyi hedeflemektedir.

Kreatif Mimarlık pek çok segmente hizmet vermektedir. Ön plana çıkanlar ise turizm, eğitim, sağlık, konut ve ofis projeleridir.

Kreatif Mimarlık İletişim

İstanbul’daki mimarlık şirketleri arasında yer alan Kreatif Mimarlık ile iletişime geçmek için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz:

  • Adres: Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:9 İz Plaza Giz Kat:18 34398 Sarıyer / İstanbul 
  • Tel: +90 (212) 284 05 15
  • Email: info@kreatifmimarlik.com
  • Web: https://kreatifmimarlik.com
Posted in Mimarlık Ofisleri

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir