Menü Kapat

Yatsan Smyrna Yatak

yatsan-otel-yataklari-kral-dairesi-standart-oda-luks-otel-yatagi

Yatsan tarafından tasarımı ve üretimi yapılan Smyrna Yatak, sunduğu özelliklerle gerçekten konforlu bir uyku deneyimi sunuyor. Özellikle pocket yay sistemi, farklı vücut tipleri, kilolar ve uyku pozisyonlarına uyum sağlayarak konuklara destek ve rahatlık sunmak adına oldukça etkili bir teknoloji.

Bu yay sistemi, birbirinden bağımsız torbalara yerleştirilmiş yaylar aracılığıyla, farklı noktalardan gelen destekle uyku sırasında konfor sağlar. Ayrıca, omurga desteği sağlama konusundaki iddiası da gece boyunca uyurken ideal bir duruşu korumak için önemli bir özellik.

Hyper Süngerlerin özel kapitonesi ve dayanıklı esnek yapısı, uzun süreli konforu vurgulayarak konuklara unutulmaz bir uyku deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Ayrıca, yatak kenarlarında çökme olasılığını engellemek için sert kenar destek süngeri gibi detaylar da konforu artırıcı özellikler olarak öne çıkıyor.

Otel yatakları arasında önemli bir yer tutan Yatsan Smyrna Yatak hakkında bilgi almak için resmi internet sitesinden ürünü inceleyebilirsiniz.

Posted in Yeni Ürünler, Yenilikçi Ürünler

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir