Menü Kapat

Yeşim Kozanlı Mimarlık

yesim-kozanli-mimarlik-projeleri-iletisim-kimdir

25 yıllık mimarlık kariyerini kutlayan Yesim Kozanlı, Robin’s Design Office’ın kurumsal imajını yenileyerek Yesim Kozanli Architecture adı altında hizmet vermeye devam ediyor.

Yesim Kozanli Architecture, İç Mimarlık Projeleri, Proje Yönetimi, İç Mimarlık Süreçlerinin Zaman Planlaması, Danışmanlık, Satın Alma Danışmanlığı gibi alanlarda faaliyet gösteriyor. Her projeye özgü yeni tasarım ürünleri ve konseptler geliştiriyor ve deneyimi ve uzman ekibiyle doğru formu ve kullanışlı fonksiyonları birleştirerek mekanları daha yaşanabilir hale getiriyor.

25 yıllık tecrübesiyle iç mimariden mimariye, yaratıcı kurumsal çözümlere kadar müşterilerine geniş bir portföy sunan Yeşim Kozanlı, projeler konusunda uzmanlaşmış ekibiyle yurt içi ve yurt dışı arenada olağanüstü büyük ölçekli projelere öncülük ediyor. oteller, ofisler ve rezidanslar gibi

Özellikle büyük otel zincirlerine referanslarında yer veren Yeşim Kozanlı Mimarlık, bugüne kadar Accor, Hilton, Radisson, Elite World, Marriott gibi otel gruplarının projelerine imza attı.

Yeşim Kozanlı Mimarlık İletişim

İstanbul’daki mimarlık şirketleri arasında yer alan ve özellikle otel mimarları konusunda uzmanlaşan Yeşim Kozanlı Mimarlık‘la iletişime geçmek için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz:

  • Adres: Piripaşa Mah. Hamursuz Sok. No:13 Beyoğlu İstanbul
  • Tel: 0 212 243 97 25
  • Mail: hello@yesimkozanli.com
  • https://yesimkozanli.com/
Posted in Mimarlık Ofisleri

İlgili Yazılar

18 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir