Menü Kapat

V-Care Comfort Akıllı Klozet

vitra-dokunmatik-comfort-akıllı-klozet

Sektörünün öncü markalarından VitrA’dan temassız klozet V-Care Comfort’la tanışın. El değmeden kişisel temizlik imkanı sunan bu ürün, bir kumanda yardımıyla kullanılabiliyor. Resmi internet sitesinde yer alan özellikler:

  • Ünlü tasarım stüdyosu NOA ve VitrA Tasarım ve Yenilik Ekipleri elinden çıkan V-Care Akıllı Klozet, kullanıcıya dost ve her detayı ayarlanabilir bir kişisel temizlik sunuyor.
  • V-Care Akıllı Klozet el değmeden kişisel temizlikte en ileri noktayı temsil ediyor. Her özellik, uzaktan kumanda ile kullanılabiliyor ve kişiye özel olarak ayarlanabiliyor. Yazılımı, ağ bağlantısı sayesinde sürekli olarak güncelleniyor.
  • V-Care Comfort’un uzaktan kumandasında otomatik kapak açma/kapama, kapak oturma yeri açma/kapaka, arkadan öne yıkama, ön yıkama, arka yıkama, masajlı yıkama, durdurma, seviye düşürme, seviye yükseltme, su basıncı, taharet musluğu konumu, su sıcaklığı, oturma yeri sıcaklığı, kurutucu ve kurutucu sıcaklığı seçenekleri mevcut.
  • Entegre taharet musluğu, cinsiyete özel yıkama seçenekleri sunar ve her kullanımdan önce ve sonra kendini temizler.
  • V-Care Akıllı Klozet Tasarımı, özel bir kireç giderme çözümü ile kireç birikintilerine karşı savaşarak kireç birikintilerinin zarar verici etkisinden korunma sağlar.

VitrA Temassız Teknolojisi, ürünlerin el değmeden kontrol edilmesini böylece patojenlerin çapraz bulaşma riskini azaltarak banyolarda hijyen sağlar.

Posted in Yeni Ürünler

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir